Paul van der Eerden '
Enclosures' Boijmans van Beuningen
29 september 2007 tot en met 13 januari 2008
Het museum laat ruim honderd door Paul van der Eerden geselecteerde prenten en tekeningen zien. De stadsredactie van het museum heeft de kunstenaar gevraagd op te treden als gastconservator en een keuze te maken uit de wereldberoemde verzameling van het museum. De tentoonstelling 'Enclosures' toont naast zijn keuze prenten en tekeningen uit de museumcollectie en verzamelingen van derden een dertigtal werken van Van der Eerden zelf.
Paul van der Eerden deed onderzoek naar de museumcollectie en laat in deze presentatie verrassende overeenkomsten, onderliggende motieven en dwarsverbanden van vijf eeuwen tekenkunst zien. De tentoonstelling richt zich op tekenkundige aspecten als mise-en-page, gebruik van ruimte, platheid en vorm. De titel ‘Enclosures’ verwijst naar de handeling van het tekenen zelf; je omsluit met lijnen letterlijk een territorium, maar het is ook een metafoor voor de geslotenheid van de menselijke geest en de manier waarop kunstenaars daar vorm aan geven. De tentoonstelling bevat werken van onder andere: Fra Bartolommeo, Edgar Degas, Gilgian Gelzer, Juste de Juste, Edmund Monsiel, Ridolfo Ghirlandaio, Puvis de Chavannes, Armand Simon en Elmar Trenkwalder.
(bron:
http://www.boijmans.nl/ )
Labels: cultuur, Paul van der Eerden, rotterdam
Het Schielandshuis
04 Oct 2007 - 30 Mar 2008
onze dubieuze relatie met het dier
Labels: cultuur, rotterdam
Textielweekend 2007 Op 6 en 7 oktober staat Tilburg weer in het teken van het Textielweekend. Op de website vindt alle informatie over de activiteiten en de deelnemers. Tijdens het weekend ook de craftymarkt!
Craftymarkt
Niet iedereen is handig met textiel, dus voor degenen die liever kant-en-klare producten aanschaffen van jonge, talentvolle ontwerpers, is een bezoek aan de Craftymarkt een must. Van handtassen tot T-shirts en van sieraden tot knuffels, alles is er te vinden. En vaak ook nog in gelimiteerde oplage, waardoor je zeker weet dat je een bijzonder exemplaar in handen hebt. De organisatie is in handen van Maria La Verda die ook een TextielAtelier op het terrein van het Textielmuseum heeft. Een greep uit de lijst van deelnemers:
Labels: cultuur, Tilburg
Live in Your Living Room (Rotterdam bijna uitverkocht)
Let op: RESERVERINGSLIJST VOOR 5 OKTOBER IN ROTTERDAM IS BIJNA VOL, DUS ZORG DAT JE ER SNEL BIJ BENT ALS JIJ DEZE BIJZONDERE AVOND NIET WIL MISSEN!
Reserveren kan zoals altijd via:
http://www.liveinyourlivingroom.nl/- * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * -
5 OKTOBER 2007
Plaats: Rotterdam
Hostess: Karin ter Laak
Adres: Sint Mariastraat 126b
- Andy White (IER)
www.andywhite.com- Diego's Umbrella (USA)
www.diegosumbrella.com- Jason Kleinberg (USA)
www.jkleinberg.com- * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * -
Labels: Live in Your livingroom, rotterdam
Elkie's website /
Elkie op flickr.com.
Labels: Elkie, flickr, play.pose
Information from tiger magazine.
The issue 33 has come out.
Please visit to
http://www.tigermagazine.org/
Cover : eekphoto
regards,
tiger
Labels: magazine